Cleanoz®

nosní odsávačka na baterie z USA

 

Revoluční nosní odsávačka, určená pro domácí použití nabízí snadnou a hygienickou cestu pro čisté nosní dýchací cesty.

 

 

Cleanoz je první a jediná bateriově poháněná nosní odsávačka, která používá systém výměnných nástavců. Je speciálně vyvinuta tak, aby se eliminovala možnost výskytu a tvoření bakterií uvnitř jejího mechanismu a nedocházelo k možnosti přenosu škodlivých bakterií na dítě.

 

Nosní odsávačka Cleanoz je vyvinuta specialisty ORL speciálně pro potřeby novorozenců, kojenců a batolat. Pro každodenní hygienické čištění jejich nosu. Před použitím je doporučeno zvlhčit nos kapkami nebo roztokem vhodným k tomuto účelu a zakoupeným v lékárně. V případě infekce, horečky, zánětu nosu nebo krvácení je třeba konzultovat použití odsávačky s lékařem. 

 

Nosní odsávačka Cleanoz je:

 

Rychlá a efektivní: jemné odsávání rychle a efektivně čistí nosní dýchací cesty během několika sekund

 

Snadno se používá: ergonomický design ve tvaru delfína je komfortní pro držení. Unikátní výměnné nástavce zajišťují bezpečné odsávání a šetří čas tím, že není nutné žádné čištění mytí nebo proplachování po každém odsávání

 

Jemná: unikátní výměnné nástavce odsávačky Cleanoz jsou vyvinuty tak, aby použití bylo citlivé a jemné pro novorozence a malé děti. Tyto pružné silikonové nástavce jsou měkké a komfortní.

 

Bezpečná: unikátní výměnné nástavce odsávačky Cleanoz byly testovány Severoamerickou vědeckou asociací. Odsávačka vyhovuje normám v EU a byla testována dle 93/42/CEE – norma pro testování zdravotnických prostředků.

 

Společnost UBIMED z USA – výrobce nosní odsávačky Cleanoz – vlastní pro odsávačku Cleanoz MB002 certifikát ISO 13485:2003 – mezinárodní zdravotnický certifikát kvality.

Certifikát kvality ISO:

 ISO 13485:2003 – mezinárodní zdravotnický certifikát kvality udělený společnosti UBIMED z USA pro nosní odsávačku Cleanoz a výměnné nástavce

 

Ocenění:

Odsávačka Cleanoz získala již řadu prestižních ocenění. Mezi nejprestižnější patří:

                                                    

ocenění magazínem                             

CREATIVE CHILD MAGAZINE                      

výrobek roku 2008                                           

 

nejlepší výrobek roku 2008 testovaný rodiči

ptpa media